Wallaya Residence Nai Harn · Nai Harn · Rawai · Phuket
Płatność i koszty
Harmonogram płatności: 30% przy podpisaniu umowy w ciągu 30 dni od rezerwacji, 30% po ukończeniu konstrukcji, 15% po ukończeniu architektury, 15% po zamontowaniu mebli, 10% w dniu przeniesienia własności.
Warunki płatności / 01
30 / 30 / 15 / 15 / 10 — płatne w miarę wznoszenia budynków
Cena za m² według piętra: 120 000 THB na 1. piętrze, plus 5 000 THB za każde kolejne piętro, aż do 150 000 na 7. piętrze. Lokale na 1. piętrze z bezpośrednim dostępem do basenu kosztują 130 000 THB za m².
- 30%Przy podpisaniu umowyW ciągu 30 dni od rezerwacji, pomniejszone o wpłatę rezerwacyjną
- 30%Konstrukcja ukończonaŻelbetowa konstrukcja do dachu
- 15%Architektura ukończonaElewacje, ściany, okna
- 15%Meble zamontowaneKuchnia i szafy zamontowane
- 10%Data przeniesienia własnościRejestracja w Urzędzie Gruntowym Phuket
Kalkulator / 02
Etapy i koszty dla każdej jednostki z ceną
Wybierz format, przesuń suwak na cenę jednostki i wybierz leasehold lub freehold. Etapy wynikają z harmonogramu płatności, a koszty jednorazowe — z warunków sprzedaży.
Format
Forma własności
Etapy płatności · THB 6,000,000
- W umowie30% · minus opłata rezerwacyjnaTHB 1,800,000
- Konstrukcja nadziemna ukończona30%THB 1,800,000
- Architektura ukończona15%THB 900,000
- Meble zamontowane15%THB 900,000
- Data przeniesienia własności10%THB 600,000
Przed przeniesieniem własności, jednorazowo
- Opłata za przeniesienie własności · 1.1%THB 66,000
- Fundusz rezerwowy · THB 1,000/m²THB 54,000
- Pierwszy rok utrzymania · THB 80/m²/mies.THB 51,840
- Podłączenie prądu i wodyTHB 20,000
Razem do zapłaty przy przeniesieniuTHB 6,191,840
Opłatę skarbową, podatek od działalności i podatek u źródła płaci deweloper; wpłata rezerwacyjna jest odliczana od pierwszych 30%. Dokładne kwoty dla Twojej jednostki potwierdzamy na piśmie przed rezerwacją.
Opłaty i koszty utrzymania / 03
Przed przeniesieniem własności i co roku później
Przed przeniesieniem własności
- Opłata za przeniesienie własności, leasehold1,1% ceny zakupu
- Opłata za przeniesienie własności, freehold3,3% ceny zakupu
- Rejestracja freehold+10 000 THB za m² do ceny lokalu
- Fundusz remontowy, jednorazowo1 000 THB za m²
- Podłączenie prądu i wody10 000 + 10 000 THB
- Opłata skarbowa, podatek biznesowy i podatek u źródłaOpłaca deweloper
Koszty utrzymania
- Opłata eksploatacyjna80 THB za m² miesięcznie, za rok z góry
- Prąd7 THB za jednostkę
- Woda50 THB za m³
- Ubezpieczenie nieruchomościObowiązkowa polisa roczna
Forma własności
Ceny na stronie dotyczą leasehold: zarejestrowanej 30-letniej dzierżawy z możliwością przedłużenia. Freehold w ramach 49% kwoty zagranicznej dodaje 10 000 THB za m² — 360 000 THB dla kawalerki, 940 000 THB dla trzysypialniowego — oraz opłatę za przeniesienie własności 3,3% zamiast 1,1%.

Warunki dla Twojej jednostki na piśmie
Podaj kod lub budżet — odpowiemy dokładnymi etapami, kosztami przeniesienia własności i kwotami utrzymania dla tej jednostki.
Odpowiadamy w ciągu 15 minut w godzinach pracy.
Pytania o finanse / 04
Ceny, własność, płatność i koszty
01Dlaczego ceny różnią się w zależności od piętra?
Cena zależy od metrażu i piętra: 120 000 THB za m² na 1. piętrze, 125 000 na 2. piętrze i dalej po 5 000 za każde piętro, aż do 150 000 na 7. piętrze. Lokal 54 m² z jedną sypialnią kosztuje więc od 6 mln THB na 1. piętrze i od 8 mln THB na 7.
02Leasehold czy freehold?
Ceny na stronie dotyczą leasehold — zarejestrowanej 30-letniej dzierżawy z możliwością przedłużenia. Freehold w ramach 49% kwoty zagranicznej dodaje 10 000 THB za m² (360 000 THB dla kawalerki, 540 000 dla lokalu z jedną sypialnią, 900 000 z dwiema, 940 000 z trzema) oraz opłatę za przeniesienie własności 3,3% zamiast 1,1%. Przed rezerwacją potwierdzamy na piśmie stan kwoty zagranicznej dla Państwa lokalu.
03Jak wygląda struktura płatności?
Rezerwacja, następnie 30% przy podpisaniu umowy w ciągu 30 dni (pomniejszone o rezerwację), 30% po ukończeniu konstrukcji, 15% po ukończeniu architektury, 15% po zamontowaniu mebli i 10% w dniu przeniesienia własności. W tym projekcie nie ma finansowania ratalnego po zakończeniu budowy.
04Co jest wliczone w cenę i ile kosztuje utrzymanie?
Zabudowa kuchenna i szafy wnękowe są wliczone w cenę; pakiet mebli ruchomych wyceniany jest według formatu na życzenie. Opłata eksploatacyjna wynosi 80 THB za m² miesięcznie, pobierana z góry za rok i obejmuje ochronę, recepcję, infrastrukturę, centrum fitness i basen — około 34 560 THB rocznie dla kawalerki. Fundusz remontowy 1 000 THB za m² jednorazowo; podłączenie liczników po 10 000 THB każde; prąd 7 THB za jednostkę, woda 50 THB za m³.
Omówmy Wallaya Residence Nai Harn z nami
Podaj format, piętro, budżet i termin. Odpowiemy aktualną dostępnością, ceną i warunkami na piśmie.